İkitelli Dolapdere Sanayi Sitesi’nde Sizleri Bekliyoruz

İkitelli Dolapdere Sanayi Sitesi’nde kiralık ve satılık gayrimenkullerin ne gibi avantajlar sağladığını İkitelli Güler Emlak olarak siz değerli müşterilerimiz için yazdık.

Öncelikle stratejik konum olarak İstanbul’un merkezi konumlarından birinde yer almaktadır. Bu da işletmelere lojistik açıdan büyük kolaylık sağlar. Yakın çevrede bulunan ana ulaşım hatları ve otoyol bağlantıları, mal taşımacılığı ve tedarik zinciri yönetimi için ideal bir konumdadır. Ayrıca çevresindeki diğer sanayi bölgeleri ve işletmelerle bölgesel işbirliklerine olanak sağlar. Bu işbirlikleri, işletmelere yeni fırsatlar, ortak projeler ve iş ağları oluşturma imkânı sağlar.

Güler Emlak, İstanbul İkitelli ve çevresindeki emlak ihtiyaçlarınıza çözüm sunmanın yanı sıra, Çatalca, Silivri, Çorlu, Tekirdağ, Çanakkale ve Gelibolu gibi bölgelerde de geniş bir hizmet ağıyla sizlere ulaşmaktadır. 

Ek olarak İkitelli Dolapdere Sanayi Sitesi hem kiralık hem satılık olarak birçok farklı kullanım alanı sunmaktadır. Büyük ölçekli işletmelerin de tercih ettiği bir bölgedir. Yüksek tavanları, geniş alanları ve gerekli altyapıları sayesinde büyük fabrikalar ve üretim tesisleri için idealdir. Bu da işletmelerin geniş ölçekte üretim yapma veya depolama ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlar.

Elektrik, su, internet ve güvenlik gibi önemli hizmetlerin eksiksiz olarak sağlandığı bir altyapıya sahiptir. Bu da, işletmelerin faaliyetlerini kesintisiz bir şekilde sürdürebilmeleri için büyük önem taşımaktadır.

Konumu, kullanım alanları, altyapısı ve işbirlikleri gibi avantajlarıyla işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılamakta ve büyümelerine katkıda bulunmaktadır.