Hakkımızda

İkitelli Güler Emlak Gayrimenkul ve Danışmanlık 40 yılı aşkın deneyimiyle, İstanbul’da İkitelli Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutan Güler Emlak, İstanbul İkitelli ve çevresindeki emlak ihtiyaçlarınıza çözüm sunmanın yanı sıra, Çatalca, Silivri, Çorlu, Tekirdağ, Çanakkale ve Gelibolu gibi bölgelerde de geniş bir hizmet ağıyla sizlere ulaşmaktadır. Gayrimenkul sektöründe öncü olan firmamız, emlak danışmanlığı hizmetiyle müşterilerimize detaylı pazar analizleriyle en iyi gayrimenkul çözümlerini sunmak ve onları doğru yatırım kararları konusunda desteklemeyi amaçlamaktadır.

Çatalca’dan Gelibolu’ya, Silivri’den Çorlu’ya, Tekirdağ’dan Çanakkale’ye kadar geniş bir coğrafyada faaliyet gösteren Güler Emlak, bölgenin potansiyelini ve değerlerini en iyi şekilde değerlendirmektedir. Her bir bölgenin özelliklerini ve piyasa trendlerini yakından takip eden ekibimiz, sizin için en uygun emlak çözümlerini sunmak için çalışmaktadır.

Profesyonel ekibimiz; güvenilir, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri odaklı yaklaşımıyla her adımda destek sağlamakta ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için çalışmaktadır. Bize güvenen siz değerli müşterilerimize, güvenilirlik, şeffaflık ve profesyonellik ilkelerimiz doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Gayrimenkul ihtiyaçlarınızı karşılamak ve doğru yatırım fırsatlarını keşfetmek için sizleri İkitelli Güler Emlak ofisimize davet ediyoruz.